Неділя, 24.09.2017, 14:15

Головна Форум Реєстрація Вхід>>> ЗНИК ЖУРНАЛ Перевіряй

ЗНИК ЖУРНАЛ
Перевіряй

Обов’язково потрібно дублювати зміст класного журналу. Для цього можна використовувати ксерокопіювальний апарат або записи у власному блокноті, у спеціальному "Щоденнику класного керівника”.
Найкраще заздалегідь пояснити вихованцям, чи є класний журнал, що станеться, якщо він зникне, скільки років він зберігається в архіві школи. Можна організувати для вихованців екскурсію до цього архіву.
Варто навчити своїх вихованців вести індивідуальний графік успішності й контролювати, щоб усі оцінки було зафіксовано в щоденниках. Звісно, вони фіксуватимуть тільки гарні оцінки. То й що? Нормальна реакція дітей зі здоровими захисними рефлексами!

Довіряй