Реєстрацію на ЗНО 2012 року завершено
20 лютого завершився термін подання реєстраційних документів від абітурієнтів, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2012 році
Регіональними центрами оцінювання якості освіти продовжується обробка надісланих абітурієнтами реєстраційних документів. Ті абітурієнти, які отримали вмотивовану відмову в реєстрації, мають не пізніше 5 березня, повторно надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови.

Регіональними центрами оцінювання якості освіти продовжується обробка надісланих абітурієнтами реєстраційних документів.

Ті абітурієнти, які отримали вмотивовану відмову в реєстрації, мають не пізніше 5 березня, повторно надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови.

Також до 5 березня учасники ЗНО мають можливість внести зміни до реєстраційних даних шляхом повторної реєстрації. Для цього, крім комплекту реєстраційних документів, необхідно надіслати отриманий раніше сертифікат.

Абітурієнтам, які успішно пройшли процедуру реєстрації, надіслано реєстраційну картку абітурієнта, бланк сертифіката та інформаційний бюлетень присвячений ЗНО-2012.

Для кожного зареєстрованого учасника ЗНО-2012 на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка.

Нагадаємо, у 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, та однієї з іноземних мов - англійської, німецької, французької або іспанської.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2012 році розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 до 23 червня.