Львівський художній ліцей  
Сьогодні:
Четвер, 24.01.2019, 00:05

Головна Форум Реєстрація Вхід>>> Історія школи

Меню сайту

Як було...

Випуск К. Гурський

Випуск  Я.Яновський

Випуск Лянце В.Е.

  Спроба конспекту уроку,  що триває 100 літ
   Малик О.С

       Кожен учитель, готуючись до уроку, повинен чітко окреслити його тему та мету. А далі, маючи належну фахову підготовку та певний досвід, неважко продовжити. Вступ, основна частина, підсумок. Однак буває, коли конспект не вкладається в рамки уроку. Сьогодні саме такий випадок, то ж роблю спробу. Спробу конспекту уроку, що триває сто літ. Уроку історії. Уроку – легенди,  уроку – життя.

  Століття. З погляду вічності – мить, якщо йдеться про нас – вічність. Відрізок часу, який вдається осягнути не багатьом. Це лиш Сонце і зорі,  вода і камінь володіють істинними знаннями та пам’яттю.  Все інше – мить. Та є ще дерева й будівлі. Для них століття – не вік, але й вони не вічні. Для них це просто час зрілості. Вони також все  знають і бережуть свої таємниці. А ми в щоденних турботах нечасто задумуємось про їхні знання. А якщо подумки згадаємо, то на мить. Тож  скільки таких миттєвостей пройшло крізь століття? Може, колись давно чи недавно хтось міркував так само і його думка перестрілася з нашою? А, може, в майбутньому хтось запитає ці сірі мури про їх таїну, а вони знов мовчатимуть? Мури столітніх будівель все бачили, все чули і все пам’ятають. І не завжди вдається прочинити браму їхньої пам’яті.  
Львів, наше рідне старовинне місто,  береже у собі багато несподіванок і таємниць. Частина з них розгадана, але скільки ще треба зробити! Львів зачаровує всіх:  мешканців, і туристів.  Нехай його порівнюють з Парижем чи Віднем, але Львів – це місто, не схоже ні на кого. Місто, де навіть маленькі непримітні вулички по сьогоднішній день бережуть свої секрети, і кожна з них має свою історію. Читати далі..

    Адреса: м. Львів

 вул.Хотинська,6

тел: (032)238-38-53

© 2019 - Львівський художній ліцей при Львівській національній академії мистецтв
Ви хочете малювати професійно - приходьте до нас